ADRIA_TV

rockMp3, hudba, videa, obrázky a další multimediální obsah zde byl shromážděn z nejlepších webových stránek. Účelem těchto stránek je pomoci vám rychle a snadně se dostat k požadovanému obsahu.

AdriaTV.Net je portál, kde si můžete poslechnout zdarma různou chorvatskou hudbu s kvalitním zvukem, je zde umístěno také množství dat a obrázků vašich oblíbených interpretů. Všechny skladby jsou setříděné tak, že po několika kliknutích se můžete dostat na požadovaný obsah.

Co je tražilica Music?
Vyhledávač optimalizovaný pro hledání hudby na našem webu, ale také na mnoha jiných podobných  stránkách, takže pokud hledáte nějakou píseň tento vyhledávač prohledá internet a pomůže vám ji najít.

musicPop, Rock, Hip Hop, nejlepší a nejposlouchanější skladby jsou uvedeny na našich stránkách. Poslechněte si náš výběr domácí nové vlny, 80´s, 90´s, atd.

RockNisu používá již známé video servery, jako je YouTube, MySpace, Google Video, atd., ale také méně známé a stejně kvalitní weby. Některé z odkazů se otevírají trochu pomaleji, takže je někdy nutné čekat několik sekund na zobrazení písně, ale trpělivost se určitě vyplatí. Pokud si chcete poslechnout písničku, kterou nemůžete na internetu nikde najít, napište na náš mail a my uděláme vše pro to, abychom pro vás našli místo pro odkaz na AdriaTV.net