Brač

Brač

OSTROV BRAČ. Bluesun hotel Bonaca leží v borovém háji, 150 metrů od oblázkové pláže. Do centra města Bol i na známou pláž "Zlatni Rat" dojdete za pouhých 10 minut chůze.

Městečko Sutivan

Apartmán Malá Bunta je moderně zařízený plně vybavený a velmi pěkný čtyřlůžkový apartmán v klasickém kamenném domě přímo u moře a asi 50 m od oblázkové pláže Bunta. Malá Bunta nese jméno po blízké městské pláži, kde je v sezoně příjemná kavárnička, naproti přes cestu je velké dětské hřiště.

Městečko Sutivan

Ap.dům Blanka má perfektní pozici v centru Sutivanu a krásnou zahradu, která je v létě plná nejen květin, ale také citroníků a mandarinek, které si můžete utrhnout přímo ze stromu. V přízemí domu jsou dva čtyř až pětilůžkové apartmány s pěknou terasou do zahrady. Oblázkové pláže nejsou tolik přeplněné a přitom jsou velmi hezké a udržované... Do Sutivanu se za poslední roky hodně investovalo.

Městečko Sutivan

Renovovaný kamenný dům stojí přímo u moře, nabízí luxusní ubytování ve vkusně vybavených apartmánech se starožitným nábytkem. V přízemí objektu je restaurace.

Městečko Sutivan

Apartmánový dům Dinka, je kvalitní ap. dům, vzdálený od pláže asi 150 metrů. Má praktickou polohu blízko centra, na autobusovou zastávku, do obchodu, na tržnici s ovocem a zeleninou je to pouhých 50 metrů.

Městečko Sutivan

Apartmánová vila Drago, je vila se třemi aparmány a nabízí jejich pronájem v letních měsících na ostrově Brač v menším rybářském městečku Sutivan.