Městečko Sutivan

Apartmánová vila Drago je vila se třemi aparmány nabízející jejich pronájem v letních měsících na ostrově Brač v menším rybářském městečku Sutivan. Dům stojí v klidné části Sutivanu na mírném svahu, vzdálen od centra asi 500m a od pláže 80m.

Dva apartmány jsou čtyřlůžkové, jeden je dvoulůžkový. Každý ap. má zvláštní vchod, terasu s pohledem na moře, klimatizaci, satelitní televizi, přístup na internet, moderně vybavenou kuchyň a vlastní parkovací místo hned u domu. Našim hostům je k dispozici i veliký gril.

Zahrada je plná květin a středomořské zeleně a skýtá relax a chládek v parných dnech a jistě potěší vaše oči a mysl.

Popis apartmán A4:
Dva aparmány o velikosti 58m² jsou rozděleny na dvě ložnice s manželskými postelemi a jsou myšleny pro 4 osoby. V obývacím pokoji je vestavěná kuchyň. V případě potřeby je možnost dodat ještě jedno pomocné lůžko do obývacího pokoje za příplatek 300,-Kč. Jeden ap. se nachází v přízemí a má velikou terasu, druhý je v patře a má terasu přes 20m²  s krásným pohledem na moře. Ap. jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, mají přístup na internet a moderně vybavené kuchyně.

Popis apartmánu A2:
Ap. o velikosti 28 m² je určen pro pár a nachází se v přízemí. Před vstupem do apartmánu je veliká teresa s příjemným zastíněným posezením, houpačkou a pohledem na moře. Apartmán je rozdělen na dvoulůžkovou klimatizovanou ložnici se satelitní televizí, pěknou moderní koupelnu a samostanou kuchyň.

 

 Ceny 2015

Cena nezahrnuje pobytovou taxu.

Při včasné rezervaci není nutné dodržovat 7-ti denní turnus.

V ceně je pronájem ap. na 7 dní včetně využívání klimatizace, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, parking u domu. Domácí mazlíčci na tomto pobytovém místě jsou vítáni.


 

Předchozí  Stránka album 1/5  Další