Městečko Sutivan

Ap.dům Blanka má perfektní pozici v centru Sutivanu a krásnou zahradu, která je v létě plná nejenn květin, ale také citroníků a mandarinek, které si můžete utrhnout přímo ze stromu. V přízemí domu jsou dva čtyř až pětilůžkové apartmány s pěknou terasou do zahrady. Oblázkové pláže nejsou tolik přeplněné a přitom jsou velmi hezké a udržované... Do Sutivanu se za poslední roky hodně investovalo.

Majitelé na Brači žijí celoročně a jsou velmi příjemní. Kromě apartmánů mají i olivový háj a vyrábí vlastní olivový olej. Jsou hodní, pracovití a  mnohem klidnější než my a lidé na pobřeží, protože i čas na ostrově plyne tak nějak klidněji a proto si myslím, že dovolená na ostrově může být daleko pohodovější než na druhé straně...

V domě jsou celkem dva apartmány. Takže žádný masový turismus, ale pohoda. Oba jsou prostorné čtyř až  pětilůžkové. Apartmány jsou klimatizované a mají velikou terasu s pohledem do šťavnaté zahrady. Čtyřlůžkový  apartmán má jednu  ložnici s manželskou postelí a ve druhém pokoji jsou dva rozkládací gauče a každá místnost je samostatně klimatizovaná. Má koupelnu s vanou a plně vybavenou kuchyňku s velikou ledničkou, sporák s troubou a mikrovlnku.Na terase je prostorné posezení i s velkou houpačkou k pohodovému odpočinku a lenošení. Druhý apartmán je velmi podobný, navíc má ke každému pokoji svoji koupelnu se sprchou. Oba dva apartmány mají i automatickou pračku. V zahradě je pro hosty volně přístupný gril k příjemnému večernímu grilování. Parkování je zajištěno přímo u domu pro 4 auta. Přípojení k internetu je hostům k dispozici.

Všechno je přímo na dosah ruky. Kavárna s cukrárnou cca 10 m, stánky se suvenýry, trafika a malá tržnice denně s čerstvým ovocem a zeleninou, vajíčky, domácími sýry atd. cca 30 m, autobusová zastávka asi 30 m, smíšený obchod s potravinami asi 50 m. Kouzelná stará asi 60 m dlouhá palmová alej vás dovede přímo k moři a na promenádu. Nejbližší pláž je asi 150 - 200m m od domu.Vše je v rovině, příjemná procházka.

Podívejte se na fotky na stránkách Dalmatinky ve fotogalerii-Brač-městečko Sutivan - typické dalmatské městečko s rybářským přístavem, starými kamenými domy, ale i novějšími apartmánovými a s dlouhými oblázkovými plážemi. Mě se to moc líbí-doporučuji pro klidnou rodinnou dovolenou, zajímavé i cenově.

 

Ceny 2015

Ceny uvedeny za apartmán a noc.
Možnost rezervovat na libovolný počet dnů.
V ceně klimatizace, pobytová taxa, wifi připojení, lůžkoviny...
Apartmán 2+2+1 má dvě koupelny.

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další