Makarská Riviéra

Brela

MAKARSKÁ RIVIERA. Hotel Berulia & B.Beach se nachází cca 500 metrů od centra Brely, 80 metrů od oblázkové pláže. V roce 2002 byl kompletně zrenovovaný.

Brela
 
Studia Růženka ideální pro 2 - 3 osoby jsou situována v mírném kopci v klidné části Brely Stomarica. Studia jsou od moře a od promenády vzdálena asi 60 m.
Brela

Vila Kararina je nově rekonstruovaná moderní a účelně zařízená čtyřpatrová vila vzdálená přibližně 150 m od pláže. V Brele je dlouhá promenáda podél krásné oblázkové pláže, lemovaná borovicemi, které v parném létě poskytují stín. Pláže na Brele jsou vyhlášené svou čistotou, průzračným mořem a oceněné modrou vlajkou.

Brela

280x240

Útulný rodinný hotel s kapacitou 45 lůžek v oblasti Brely Jakiruši. Dům se nachází ve svahu asi 80 metrů od pláže a z prostorné  terasy a většiny apartmánů je překrásný pohled na moře a protilehlé ostrovy Brač a Hvar.

Brela

Nacházejí se asi 150 metrů nad hotelem Luka, který v oblasti Brely také nabízíme. Dům stojí ve svahu, obklopen borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě.

Tučepi

MAKARSKÁ RIVIERA. Prvotřídní hotelové středisko Afrodita, plně klimatizované, je umístěné v blízkosti oblázková pláže. I vy zde můžete poznat klid a krásu letoviska Tučepi. V zahradách tohoto střediska roste mnoho druhů středozemních rostlin.

Tučepi

Tučepi - pravé srdce Dalmácie

obec a oblíbené přímořské letovisko Tučepi leží asi 3 km jižně od Makarské a vyniká mimořádně bohatou vegetací.

Podgora

280

Dům je umístěn na jednom z nejkrásnějších míst v Podgoře a je ze všech stran obklopen zelení. Přístup k moři je mírně se svažující cestou,  po které dojdete  přímo k  jižní pláži.
Gradac

vesna_uvodni Apartmánový dům Vesna je situován cca 50 metrů od moře, studia i apartmány jsou zcela vybavené a klimatizované, součástí studií/AP je TV, SAT (český program), WiFi.

 

Promajna

Studia Ljubica se nacházejí v samotném centru Pomajny. Ideální pro mladé páry. Promajna je novější turistické středisko, položené v překrásné oblasti střední Dalmácie na úpatí pohoří Biokova. Monumentální hory dodávají tomuto místu neuvěřitelou sílu a idyličnost. Promajna leží na půli cesty mezi Makarskou a Baškou Vodou. Průzračné čisté moře lemují oblázkové pláže. Na některých z nich můžete relaxovat ve stínu vzrostlých borovic.