Brela

Brela

MAKARSKÁ RIVIERA. Hotel Berulia & B.Beach se nachází cca 500 metrů od centra Brely, 80 metrů od oblázkové pláže. V roce 2002 byl kompletně zrenovovaný.

Brela
 
Studia Růženka ideální pro 2 - 3 osoby jsou situována v mírném kopci v klidné části Brely Stomarica. Studia jsou od moře a od promenády vzdálena asi 60 m.
Brela

Vila Kararina je nově rekonstruovaná moderní a účelně zařízená čtyřpatrová vila vzdálená přibližně 150 m od pláže. V Brele je dlouhá promenáda podél krásné oblázkové pláže, lemovaná borovicemi, které v parném létě poskytují stín. Pláže na Brele jsou vyhlášené svou čistotou, průzračným mořem a oceněné modrou vlajkou.

Brela

280x240

Útulný rodinný hotel s kapacitou 45 lůžek v oblasti Brely Jakiruši. Dům se nachází ve svahu asi 80 metrů od pláže a z prostorné  terasy a většiny apartmánů je překrásný pohled na moře a protilehlé ostrovy Brač a Hvar.

Brela

Nacházejí se asi 150 metrů nad hotelem Luka, který v oblasti Brely také nabízíme. Dům stojí ve svahu, obklopen borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě.