Brela

280x240

Hotel Villa Luka se nachází v klidné osadě Jakiruša, která je součástí střediska Brela, stojí ve svahu s nádherným výhledem na moře a na ostrovy Hvar a Brač, cca 80 m od moře (60 m do kopce - bez schodů), disponuje vlastní restaurací - kvalitní zařízení a ochotný personál  uspokojí i náročné hosty. Oblázkové pláže, vůně borovic, čisté moře, promenáda s osvětlením vhodná i pro jízdu na kolech a in-line brusle. Na plážích sprchy se sladkou vodou, sociální zařízení, informace pro turisty a další služby, mimo jiné vkusně zařízená občerstvení dělají z této oblasti jednu z nejluxusnějších v rámci Chorvatska.
 
Dlouhé přírodní promenády s kavárničkami podél moře jsou vhodné i pro kola a in-line brusle.
Útulný rodinný hotel s kapacitou 45 lůžek v oblasti Brely Jakiruši. Dům se nachází ve svahu asi 80 m metrů od pláže.Z prostorné  terasy a většiny apartmánů je překrásný pohled na moře a protilehlé ostrovy Brač a Hvar.
Toto místo je díky pozornému přístupu personálu, pozvolnému přístupu do moře a dlouhé přírodní promenádě ideální pro rodiny s dětmi.Též pro klienty vyžadující kvalitu za příznivou cenu.

Brela

Brela je součástí Makarské rivéry. Známá je  křišťálově čistým mořem a přírodními oblázkovými plážemi,které se táhnou podél pobřeží v délce 6 km. Podél pláží je vytvořena krásná promenáda vhodná nejen k romantickým procházkám,ale i pro cyklisty a vyznavače in-line bruslařů. Místy je promenáda zastíněna voňavými borovicemi,po celé trase jsou umístěny lavičky pro relaxaci  a kavárny s  osvěžujícími nápoji a se zmrzlinou. Krása borovicového lesa, je z větší části chráněnou památkou kulturního přírodního dědictví a v parných letních dnech poskytuje příjemný stín. Četné pěší stezky a promenáda podél moře spojují jednotlivé osady Brely (pyšnící se starou dalmátskou architekturou), až k samotným vrcholkům pohoří Biokovo. Díky kulturnímu a přírodnímu bohatství Brela hraje významnou roli v cestovním ruchu Makarské riviéry od jeho samotného počátku. Brela i dnes pokračuje v dlouhé tradici kvalitní turistické nabídky díky pohostinnosti svých obyvatel, pohodlnému ubytování, tradiční dalmátské kuchyni, rozmatitosti místních vín, zábavě a písni.Ubytování:

Penzion Hotel Villa Luka se nachází v klidné osadě Jakiruša, která je součástí střediska Brela, stojí ve svahu s nádherným výhledem na moře a na ostrovy Hvar a Brač, cca 80 m od moře (60 m do kopce - bez schodů). Ubytování v pokojích hotelového typui s vlastním soc. zařízením, balkonem, TV a klimatizací, Wi-fi v restauraci. Disponuje vlastní restaurací -  zařízení a ochotný personál  uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Oblázkové pláže, vůně borovic, čisté moře, promenáda s osvětlením vhodná i pro jízdu na kolech a in-line brusle. Na plážích sprchy se sladkou vodou, sociální zařízení, informace pro turisty a další služby, mimo jiné vkusně zařízená občerstvení dělají z této oblasti jednu z nejluxusnějších v rámci Chorvatska.

Dlouhé přírodní promenády s kavárničkami podél moře jsou vhodné i pro kola a in-line brusle.

 

Vybavení pokojů :

* klimatizace v ceně, WC, sprchový kout, mini lednička, TV, terasa nebo balkon, lůžkoviny

 


Ceny 2018

Cena  je za osobu a zahrnuje :

* ubytování – 7 nocí/osoba (pátek-pátek)

* 7x strava – formou polopenze/snídaně - dle ceníku v tabulce

* klimatizace, TV, wi-fi v restauraci

* turistický poplatek v místě

* pojištění CK proti úpadku

* v případě vlastní dopravy lze termíny upravit dle vlastního výběru

 

Stravování :

* snídaně – bohaté švédské stoly včetně nápojů, velká terasa s výhledem na moře

* večeře – s obsluhou, výběr ze dvou menu, 3 chody (polévka, hlavní chod, dezert-salát), nápoje se doplácí

 

Cena nezahrnuje :

* dopravu autobusem z Brna – 2 150,- Kč/osoba (odjezd vždy ve čtvrtek ve večerních hodinách z ČR s příjezdem

   v sobotu v dopoledních hodinách do ČR), předpokládaná doba jízdy 935 km - cca 12-13 hodin : nejkratší

   možná jízda, vyhneme se kolonám

 

Předchozí  Stránka album 1/9  Další