Brela

 

Nacházejí se asi 150 metrů za hotelem Luka, který v oblasti Brely naše CA Dalmatinka také nabízí. Dům stojí ve svahu, obklopen borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě.

Vzdálenost domu od pláže je asi 5 minut chůze, od obchůdku se smíšeným zbožím asi 1 km. Na plážích najdete restaurace a kavárničky, umístěné ve stínu krásných vzrostlých borovic, které jsou pro Brelu význačné.

 

 

 

Ubytování

apartmány najdete v přízemí domu se samostatným vchodem, což zaručuje vaše soukromí. Ubytování je zajišťěno ve čtyřlůžkovém apartmánu se dvěma samostatnými ložnicemi. Apartmán je prostorný,klimatizovaný, standardně zařízený, kuchyně je kompletně vybavena vším potřebným. Samozřejmostí je také vlastní sociální zařízení. Před apartmánem se nachází prostorná venkovní terasa se slunečníkem, klidným posezením a pěkným výhledem na moře. Apartmány Brela - Perla - to je kvalitní ubytování ideální pro rodinnou dovolenou.

Stravování: vlastní

 

 

Pláže

v letovisku Brela – Jakiruša patří pláže k těm nejpěknějším na pobřeží. Pláže se táhnou podél celého letoviska směrem k nové Brele. Jsou tvořeny drobnými oblázky a pískem, vroubí je stinné borové lesy, v nichž stojí v řídké zástavbě apartmánové domy. Při pobřeží vytvářejícím menší zátoky jsou v moři roztroušena malebná skaliska.
Již 8 let pláž Punta rata úspěšně obhajuje titul Modré vlajky, největšího mezinárodního ocenění za čistotu moře a okolí.

 

Doprava do Chorvatska na apartmány Brela - Perla:

- vlastní

- dopravu autobusem do Brely Vám můžeme zajistit z celé ČR kvalitními autobusy. Po vysazení v místě pobytu se Vás ujme náš delegát, který zajistí ubytování a seznámí Vás se vším potřebným. Cena autobusové dopravy (obousměrné) se pohybuje od - 2.300,- Kč - v závislosti na nástupním místě.

Po celou letní sezónu bude na Makarské riviéře k dispozici vozidlo s řidičem, u kterého je možnost objednání výletu. (Vhodné zejména pro hosty, kteří přijeli autobusovou dopravou).

 

Parkování

pro všechny hosty, kteří přijedou vlastním autem, je zajištěno zdarma na soukromém parkovišti přímo u apartmánu Perla

 

Doporučení:

Apartmány Brela - Perla: tato destinace je vhodná pro klienty vyžadující krásné pláže a ubytování v přátelské atmosféře rodinného prostředí za rozumnou cenu. Brela je místem pro opravdovou relaxaci a odpočinek. Romantické prostředí, průzračně čistá voda, přírodou vytvořená zákoutí zcela jistě plně uspokojí nejširší kategorii hostů. Na apartmánech Brela - Perla nabízíme také 10-ti a 11-ti denní pobyty pro vlastní i autobusovou dopravu.

 Ceny 2015

 

Vysvětlivky k ceníku:
Cena  - za celý čtyřlůžkový apartmán, vlastní doprava, 7 nocí.

V případě obsazeného termínu Vám můžeme doporučit ubytování Brela, Vila Katarina.

Platební podmínky pro apartmány Brela

Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny, minimum je 1.000,- Kč/osobu
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.

Slevy:

 • dítě do 3 roků zdarma
 • -10% senioři (od 65 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování (uvedená cena za celý čtyřlůžkový apartmán)
 • pobytovou taxu
 • spotřebu elektrické energie a vody
 • zákonné pojištění CK
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

 • stravu
 • dopravu (možnost přiobjednat)
 • cestovní pojištění (možnost přiobjednat)
 • klimatizaci (za příplatek)

Cena za dopravu:

2.200,- Kč z Brna
2.450,- Kč z Prahy


 

 

Předchozí  Stránka album 1/6  Další