Tučepi

Tučepi - pravé srdce Dalmácie

obec a oblíbené přímořské letovisko Tučepi leží asi 3 km jižně od Makarské a vyniká mimořádně bohatou vegetací. Nachází se pod srázy pohoří Biokova a patří spolu s Brelou mezi nejznámější střediska Makarské riviéry. Nádherné oblázkové pláže se rozprostírají v délce více jak 4 km a patří k nejdelším na Makarské riviéře.

 

Návštěvníci tohoto letoviska si tak mohou užít koupání a odpočinku na sluncem vyhřátých plážích, nebo si mohou vybrat z pestré nabídky vodních sportů (půjčování surfů, šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží apod.) a v neposlední řadě mají možnost ochutnat zdejší kuchyni, či si jen tak posedět v jedné z desítek místních kaváren, restaurací, barů a pizzerií.

 

Tučepi si díky své široké turistické nabídce získaly velkou oblíbenost a patří k jedněm z nejžádanějších středisek Jadranu. Díky výhodné poloze, která chrání Tučepi hradbou Biokova, je v této oblasti největší počet slunných dnů v Dalmácii.

 

Vila Marin

nabízí moderní a velmi příjemné ubytování za lákavou cenu. Tato nově postavená vila je moderně a účelně zařízená  (kategorie *** +) s prostornými apartmány včetně kuchyňského koutu a vlastního sociálního zařízení.

Apartmány jsou vybaveny vším co potřebujete k prožití příjemné dovolené.

 

Poloha

Poloha Vily Marin je výhodná pro hosty všech věkových kategorií a to hlavně díky pohodlnému přístupu k moři, dlouhým a širokým plážím.

Dům stojí v klidné části letoviska ve slepé ulici, obklopený zelení, přitom na rušnou promenádu se dostanate asi po 200 metrech. Pod vilou, směrem k moři roste olivový háj, přes který vede cesta na promenádu a pláže.

 

Parkování

bezplatné parkování je zajištěno pro každého hosta přímo u domu na soukromém parkovišti.

 

Ubytování

na této vile jsou k dispozici dvoulůžková, třílůžková i čtyřlůžková apartmánová studia. Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyní , soc. zařízením a balkonem, většina s pohledem na moře. Studia jsou moderně zařízena, vybavena klimatizací a TV se s atelitem. (již započítáno v ceně).

 

Stravování

vlastní, v plně vybavené kuchyni nebo Vám můžeme zajisit stravu v kvalitní restauraci "Slatine" na promenádě ve vzdálenosti 4 až 5 minut chůze od Vily Marin za cenu 2.350,- kč / os. / týden.

 

Pláže

obě pláže, tedy severní i jižní patří mezi nejhezčí a nejdelší na Makarské riviéře. Obě jsou prostorné, udržované, lemované borovicemi s pozvolným přístupem do vody s menšími oblázky, přecházející v písek. Jsou tedy vhodné pro všechny věkové kategorie. Díky jejich velikosti nejsou přeplněné ani v hlavní sezóně, tak jako v některých jiných přímořských letoviscích.

Blankytně modré a čisté moře, palmy, borovice, přírodní pláže, široká promenáda s různorodou a kvalitní nabídkou služeb vyzvedlo Tučepi mezi turistickou špičku.

 

Doporučení: Tučepi je jedno z nejkrásnějších letovisek s rozlehlými plážemi a průzračně čistou vodou. Díky těmto přednostem i kvalitnímu ubatování v Tučepi blízko moře jej můžeme doporučit nejširšímu i poměrně náročnému okruhu klientů.

 Ceny 2015

 

 

NA VYŽÁDÁNÍ VÁM RÁDI NABÍDNEME I PRODLOUŽENÉ TERMÍNY NA 9 NEBO 10 NOCÍ I S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU.
Ceny jsou uvedeny za celý studioapartmán (3 nebo 4 osoby) na 7 dní pobytu.

Cena autobusové dopravy
(obousměrné) se pohybuje od 2.200.- Kč do 2.450,- Kč - v závislosti na nástupním místě.
Možnost prodloužených termínů na vyžádání.
Platební podmínky:
Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny, minimum je 1.000,- Kč/osobu
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.

Slevy:

 • FIRST MINUTE - sleva 8% při nákupu do 28.2.2015
 • -10% senioři (od 65 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování za celý studioapartmán
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu elektrické energie a vody
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Předchozí  Stránka album 1/9  Další