Podgora
280

Poloha

Apartmány se nachází v klidné jižní části městečka Podgora v blízkosti kempu ve vzdálenosti asi 80 m od moře. Dům je umístěn na jednom z nejkrásnějších míst v Podgoře a je ze všech stran obklopen zelení. Přístup k moři je mírně se svažující cestou,  po které dojdete  přímo k  jižní pláži. V blízkosti jsou také tenisové kurty, které si můžete také pronajmout .

 

 

 

 

 

Ubytování

K  dispozici jsou dva veliké apartmány se dvěmi samostatnými ložnicemi,  obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a vlastním sociálním zařízením. V každé ložnici je manželské dvoulůžko, v koupelně je vana místo obvyklého sprchového  koutu. Kuchyňská linka je vybavena i pro náročné vaření.

Přízemní  apartmán má  venkovní terasu s posezením pod příjemně stínícími stromy, apartmán v 1. patře má prostornou terasu s výhledem na moře. Oba apartmány  mohou využívat venkovní gril umístěný v předzahrádce domu. Parkování je pro všechny hosty  ZDARMA  ve vzdálenosti asi 30 metrů od domu. Kromě klasicky vybavených apartmánů  je zde také klimatizace (již započítána v ceně) a satelitní televize.

 

Stravování

Polopenzi vám můžeme zajistit v místní restauraci na promenádě ve vzdálenosti  asi 250 metrů za cenu 2.450,- Kč při týdenním pobytu.

 

Pláže

Celým letoviskem Podgora prochází krásná pláž z drobných oblásků a písku, lemovaná zelení. Pláž Centar byla vyznamenána dokonce tzv. Modrou vlajkou (ocenění upravených  pláží a  čistého moře). Přírodní pláže, které se zde také nacházejí, jsou na konci oblázkové pláže za přístavem, kde najdete velice romantická zákoutí. Část pláže je vyhrazena také nudistům. Na všech plážích Podgory s výjimkou přírodních jsou instalovánny sprchy se sladkou vodou a kabiny na převlékání. Na plážích lze za poplatek zapůjčit lehátko a slunečník. Přístup do vody je pozvolný, lze tedy doporučit pro rodiny s dětmi i starší hosty.

 

 Ceny 2015

Při rezervaci pobytu do 28. 2. 2015 poskytujeme slevu 5% 

Cena zahrnuje: 7x ubytování, používání klimatizace, parkovné, spotřebu elektrické energie a vody, zákonné pojištění CK, závěrečný úklid, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovou taxu 350,- Kč/os. a týden za dospělou osobu (dítě ve věku 12 - 18 roků platí 175,- Kč, děti do 12-ti roků pob. taxu neplatí).

Vysvětlivky k ceníku:
Cena
za 1 osobu / 7 nocí vlastní dopravou (min. 4 platící osoby.).

Platební podmínky:

Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny, minimum je 1.000,- Kč/osobu.
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.

Na Vile Sonja máte možnost si zvolit v 6. a 9. měsíci jakýkoliv termín pobytu !!
V 7. a 8. měsíci
rezervujeme také 10 a 11 denní pobyty !!

 

 

Předchozí  Stránka album 1/5  Další