Gradac

vesna_uvodniApartmánový dům Vesna je situován cca 50 metrů od moře, studia i apartmány jsou zcela vybavené a klimatizované, součástí studií/AP je TV, SAT (český program), WiFi.

Velkou předností tohoto domu je sluneční terasa- solárium s venkovní sprchou, volně přístupná pro všechny klienty ubytované v AP domě.

Na terase jsou plastová lehátka se slunečníky.

 

 



Studio 1/2 - č. 1, 6 ( 1. patro), studia 1/2 - č.7, 12 ( 2. patro)

Studia jsou vybavena dvoulůžkem, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. Studia mají svůj  vlastní balkón, u studií č.1, 6 – není přímý výhled na moře, u studií č.7, 12 je  přímý pohled na moře.

 

Apartmán 1/3 -  č.2, 5 ( 1. patro), apartmán 1/3 – č. 8, 11 ( 2.patro)  možnost přistýlky

Apartmán  je rozdělen na dvě části, v jedné se nachází ložnice s dvojlůžkem a rozkládacím gaučem, který lze využít i jako přistýlky pro děti, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. AP mají svůj  vlastní balkón, AP č.2, 5 nemá přímý pohled na moře, AP č.8, 11 má přímý výhled na moře.

 

Apartmán 1/4  - č.3, 4  ( 1. patro), apartmán 1/4  - č.9, 10  (2. patro)  možnost přistýlky

Apartmán je rozdělen na samostatnou ložnicovou část s dvoulůžkem  a obývací část s rozkládacím gaučem a křeslem, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. Apartmány má svůj vlastní balkón, AP č.3, 4 nemá přímý pohled na moře, AP č.9, 10 má přímý výhled na moře.

 

Studio 1/2 -  č.13   ( 3. patro)

Studio je vybaveno dvoulůžkem, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. Studio má svůj  vlastní balkón a nemá přímý pohled na moře..

 

Studio 1/2   - č.14   ( 3. patro)

Studio je vybaveno dvoulůžkem, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. Studio nemá svůj  vlastní balkón, využívá k posezení sluneční terasu vedle studia a má přímý pohled na moře

 

AP 1/4   - č.15    ( 3. patro) možnost přistýlky

Apartmán je rozdělen na samostatnou ložnicovou část s dvoulůžkem  a obývací část s rozkládacím gaučem a křeslem, plně vybaveným kuchyňským koutem, WC se sprchovým koutem, TV, SAT (české programy), WiFi, klimatizaci. Apartmán má svůj vlastní balkón a  má přímý pohled na moře.

 

Vzdálenost AP domu od moře je cca 50 m.

AP dům Vesna nabízí bezplatně svým hostům  parkovací místa na městském parkovišti vzdáleném cca 100 m od AP.

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

  • Týdenní pobyty s vlastní dopravou
  • Možnost rezervovat i desetidenní pobyty
  • Možnost zajistit autobusovou dopravu

Ceník s vlastní dopravou, ceny 2015.

Ceny v tabulce jsou uvedeny v Kč za osobu/pobyt. Dítě do 6 let v doprovodu dvou dospělých osob– pobyt zdarma (bez nároku na lůžko, v případě zájezdu platí dopravu autobusem).


Cena  zahrnuje:  7x ubytování v AP/studiu (při 10ti denním zájezdu dopravu klimatizovaným autobusem), klimatizaci, TV, WiFi, SAT, použití lůžkovin, spotřebu el. energie a vody, pobytovou taxu, služby delegáta, parkování, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: při pobytu s vlastní dopravou dopravu autobusem, Komplexní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu u Pojišťovny Kooperativa a.s. Kolumbus s asistenční službou MONDIAL  fakultativní výlety.
 

Stravování: vlastní nebo je možno dokoupit polopenzi v restauraci  2 600,- Kč/dosp. osoba, 2 100,- Kč/dítě do 12 let.
 

Doprava: vlastní nebo je možnost dokoupení dopravy autobusem s klimatizací, Tv, video, s možností zakoupení občerstvení během jízdy – cena tam a zpět 2 500,- Kč/osoba, jednosměrná jízdenka 1 500,- Kč/osoba, (při 10ti denním zájezdu  je doprava zahrnuta v ceně).
 

Doplatek: neobsazené lůžko v červnu a září   2 490,- Kč, 2 990,- Kč  od 8.6. – 15.9.2012.
 

Fakultativní příplatek: Komplexní cestovní pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu: 30,- Kč/dosp. osoba/den,  15,- Kč/dítě do 15 let/den, lze sjednat v CK.