Omišská Riviéra

Zátoka Malá Luka

Vila FIS Candy s bazénem je moderní samostatně stojící apartmánová vila. Postavena je na pobřežním výběžku mezi Nemirou a Staniči asi 20 m od moře. Obklopena je zelení a borovým lesíkem.

Zátoka Malá Luka

uvodni je komfortní rodinný čtyřlůžkový apartmán v lokalitě Malá Luka, 3km za Omišem směrem na jih. Apartmán je součástí  kamenné rodinné vily, která stojí v bezprostřední blízkosti moře.

Zátoka Malá Luka

Rodinný  jednopatrový dům, kde se nabízí v prvním patře dva ap, čtyřlůžkový a pětilůžkový. Dům je opět v zátoce Malá Luka asi 50 metrů od menší oblázkové pláže asi 5 minut od zátoky Malá Luka.

Zátoka Malá Luka

DSCN3093

Rodinná vila přímo u moře, nabízí tři čtyřlůžkové apartmány a jeden šestilůžkový. Největší výhodou této vily v zátoce Malé Luky je její poloha a otevřený pohled na moře a protilehlý ostrov Brač.

Zátoka Malá Luka

Rodinná dvoupatrová vila se zahradou a venkovním grilem na krásném místě s pohledem na moře v blízkosti zátoky Malá Luka asi 60m od moře. Přízemí slouží majitelům, první a druhé patro se pronajímá. Parkování je zdarma přibližně 30m nad vilou.

Zátoka Malá Luka

Vila se nachází na klidném místě v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže, obklopená borovým hájem. Parkovací místo je přibližně 40m nad vilou.

Lokva Rogoznica

uvodni

Menší soukromý autokemp leží pod magistrálou přímo u moře v místě Lokva Rogoznica. Nabízí nerušený odpočinek v přírodě.

Lokva Rogoznica

ZORA_uvodniApartmány Zora se nacházejí v centru letoviska Ruskamen, malého turistického letoviska s dlouholetou  tradicí, 7km jihovýchodně od Omiše, na půli cesty mezi Splitem a Makarskou

Staniči
uvodni

Vila s fantastickou pozicí ve Staniči (3 km jižně za Omišem) přímo před krásnou oblázkovou  pláží.

 

Duče

mia_uvodni

Apartmánová vilka v Duče na předměstí Omiše asi 2km od centra městečka. Vilka má krásnou pozici v blízkosti jemné oblázkové pláže, kde se nachází útulná stylová restaurace "Bracera" i s kavárnou.

 

Duče
uvodni

Vila s bazénem. Ideální destinace pro milovníky písečných pláží v Duče, 1km před Omišem  starým pirátským městem. Blankytné moře a ústí  řeky Cetiny s jejím impozantním kaňonem vás jistě okouzlí.

 

Mediči

DSCN6538Ap. dům Antonija v Mediči je rodinný dům s přátelskou atmosférou vzdálený asi 100m od krásné oblázkové pláže.

Ivašnjak

V tomto objektu na Ivašjnaku, cca 8 km jižně pod Omišem v prvním domě nad cestou, cca 60 m od oblázkové pláže se kromě dvou třílůžkových klimatizovaných apartmánů v přízemí  nachází i  tradiční rodinná pekárna. Hosté  dostanou každý den zdarma čerstvé teplé slané či sladké pečivo pro svojí  potřebu.

Ivašnjak

natasa_uvodni

Útulně zařízený rodinný dům nabízí možnost ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech. Dům je vzdálen asi 160 m od pláže Artina, 60m od pošty a 80m od smíšeného obchůdku a autobusové zastávky a 100m od stylové restaurace Plani rat.

Ivašnjak

 gandalj_house_c-001V Lokvě Rogoznici, v zajímavém rodinném uměleckém areálu, který se skládá ze dvou objektů jsou celkem 4 apartmány i když každý trochu jinak veliký. Apartmány jsou hezky a moderně vybaveny.

Ivašnjak

ZORA_uvodniRodinný dům se čtyřmi kvalitně a vkusně vybavenými apartmány s balkony, venkovním bazénem a domácí posilovnou  se nachází v klidné zelené lokalitě Lokvy Rogoznice a jsou jsou vzdáleny asi 250 m od moře a pěkné oblázkové pláže s kavárnou "Mořská víla" Dům je situován v kopci s překrásným výhledem na moře- cca 8 km jižně od Omiše-starého pirátského městečka.