Zátoka Malá Luka

Zátoka Malá Luka

Vila FIS Candy s bazénem je moderní samostatně stojící apartmánová vila. Postavena je na pobřežním výběžku mezi Nemirou a Staniči asi 20 m od moře. Obklopena je zelení a borovým lesíkem.

Zátoka Malá Luka

uvodni je komfortní rodinný čtyřlůžkový apartmán v lokalitě Malá Luka, 3km za Omišem směrem na jih. Apartmán je součástí  kamenné rodinné vily, která stojí v bezprostřední blízkosti moře.

Zátoka Malá Luka

Rodinný  jednopatrový dům, kde se nabízí v prvním patře dva ap, čtyřlůžkový a pětilůžkový. Dům je opět v zátoce Malá Luka asi 50 metrů od menší oblázkové pláže asi 5 minut od zátoky Malá Luka.

Zátoka Malá Luka

DSCN3093

Rodinná vila přímo u moře, nabízí tři čtyřlůžkové apartmány a jeden šestilůžkový. Největší výhodou této vily v zátoce Malé Luky je její poloha a otevřený pohled na moře a protilehlý ostrov Brač.

Zátoka Malá Luka

Rodinná dvoupatrová vila se zahradou a venkovním grilem na krásném místě s pohledem na moře v blízkosti zátoky Malá Luka asi 60m od moře. Přízemí slouží majitelům, první a druhé patro se pronajímá. Parkování je zdarma přibližně 30m nad vilou.

Zátoka Malá Luka

Vila se nachází na klidném místě v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže, obklopená borovým hájem. Parkovací místo je přibližně 40m nad vilou.