Zátoka Malá Luka

Vila FIS Candy je moderní samostatně stojící apartmánová vila. Postavena je na pobřežním výběžku mezi Nemirou a Staniči asi 20 m od moře. Obklopena je zelení a borovým lesíkem. Večer můžete naslouchat zpěvu cikád a vnímat šumění moře. Před vilou se nabízí rozlehlá terasa k pohodovému posezení a sladkovodní bazén s brouzdalištěm pro děti. Ve Staniči,nejbližší obci, jsou menší obchůdky, restaurace a také autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy směrem Omiš–Split nebo opačně Baška Voda-Makarská.

 

Ubytování

Na apartmánech vily jsou dvou, tří, čtyř až šestilůžkové apartmány. V každém apartmánu je samostatná ložnice, popřípadě dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyňky jsou plně vybaveny nádobím k běžnému vaření, lednice jsou většinou i s mrazákem. Vlastní koupelna a balkon jsou samozřejmostí u každého apartmánu. V apartmánech jsou satelitní televize s českými a slovenskými programy. Všechny apartmány jsou KLIMATIZOVANÉ.

Sportovně založení si mohou vypůjčit jízdní kolo nebo stolní tenis.

 

Parkování

Pro všechny hosty, kteří přijedou vlastním autem je zajištěno na louce přímo nad vilou.

Menší domácí mazlíčci na tomto pobytovém místě nejsou překážkou.

 

Stravování

vlastní, v kompletně vybavených kuchyňkách.

 

Pláže

Asi 40m od vily se nachází první menší oblázková pláž. Pokud budete pokračovat dále, přijdete po 10-ti minutách chůze do malebné zátoky Mala Luka (budete přitom míjet několik menších přírodních pláží), kde je větší oblázková až písčitá pláž. Pokud byste se vydali opačným směrem, přijdete po 15-ti minutách na největší pláž v okolí - Staniči.

.

Aktuální volné termíny a ceny pobytu na dotaz

Předchozí  Stránka album 1/8  Další