Ivašnjak

gandalj_house_c-001V Lokvě Rogoznici,v zajímavém rodinném uměleckém areálu, který se skládá ze dvou objektů jsou celkem 4 apartmány i když každý trochu jinak veliký. Apartmány jsou hezky a moderně vybaveny.

 

Lokva Rogoznica-Ivašnjak,klidné místo 9 km jižně od Omiše a 30 km jižně od Splitu. Výhoda-pěkné, upravené oblázkové a nepřeplněné pláže.

 

V hlavní budově je v přízemí rodinná galerie v patře pak 3 apartmány. V sousední budově, která je stylizovaná svým zevnějškem do kostelíčku se zvoničkou se nachází čtvrtý a největší dvoupodlažní apartmán, ideální pro rodinu, která si přeje mít své soukromí a též být co nejblíže moři. Před domem je příjemné zastíněné posezení s pohledem na moře. Hezká pláž s drobnými oblázky je přímo naproti přes cestu, možno je využít i podchod, pouze 30 m od domu, obchod , pošta i autobusová zastávka jsou 200 m od galerie a ubytování.

Všem hostům je umělecká galerie s obrazy a kamennými mozaikami volně přístupná. Majitel známý chorvatský herec a režiér Otokar Levaj vás rád provede a seznámí s historií jeho rodiny a jeho manželky, která též malovala a navrhovala kostýmy pro řadu divadelních her. Každé léto v srpnu se  za domem, kde je veliký volný prostor pořádají letní divadelní večery, kde si zahrají jak nadšení amatéři, tak mezi nimi hostují i známí populární herci. Pro místní to je velká událost,na kterou se všichni těší.

V apartmánech je k dispozici WiFi připojení.

 
Apartmány v hlavní budově s galerií:

1) apartmán  s klimatizací v prvním patře s pohledem na moře - 58m2, červená plně vybavená kuchyně, TV, ložnice pro 2 os, obývák se dvěmi rozkládacími gauči pro 2 max.4 osoby, koupelna s vanou, balkon, apartmán ideální pohodlně pro 4 osoby, eventuelně až pro 6 osob.

 

Předchozí  Stránka album 1/4  Další

 

 

 2) klimatizovaný apartmán ideální pro 4 osoby, ložnice 2 lůžka, obývací kuchyně s gaučem 2 lůžka, satelitní televize, balkon

  

Předchozí  Stránka album 1/4  Další

 

  

3) Apartmán kostelík (samostatný domek):
Samostatný velký apartmán, ideální pro větší rodinu, dvě rodiny nebo přátele.
V přízemí-chodba, veliký obývák s gaučem, Tv, klimatizace, toaleta a schodiště do patra.
Patro-2x ložnice pro 2 osoby, klimatizace, koupelna
Veliká zastíněná terasa s posezením a pohledem na moře

Novinka 2018 - samostatný domek má vybudovaný bazén.

 

Předchozí  Stránka album 1/5  Další

 

Všechny apartmány mají k dispozici bezplatné parkování na dvoře
bezplatný internet
klimatizaci v ceně
venkovní gril


 Ceny 2018


 Ceny jsou smluvní, uvedené za noc, mohou se po dohodě upravit dle délky pobytu či menšího počtu osob v apartmánu.

Menší pes nevadí - bez doplatku.

 

Pláže v lokalitě Ivanšnjak až Artina.

Předchozí  Stránka album 1/2  Další