Lokva Rogoznica

ZORA_uvodniApartmány Zora se nacházejí v centru letoviska Ruskamen, malého turistického letoviska s dlouholetou  tradicí, 7km jihovýchodně od Omiše, na půli cesty mezi Splitem a Makarskou. Od obchodu, autobusové zastávky i od pěkné restaurace jsou vzdáleny 30m, od oblázkové pláže 100 m. Cesta na pláž vede borovým lesíkem.

Nabízíme vám celkem 5 moderně zrekonstruovaných prostorných apartmánů v přízemí a v prvním a druhém patře domu. Každý apartmán má balkon s překrásným pohledem na moře. Apartmány jsou vybaveny klimatizací na přání za (příplatek 4 Eura na den), možnost připojení k bezdrátovému internetu (v ceně), LCD televize, luxusní koupelny a venkovní gril. Veliký parking je 50 m od domu na upravené louce.

Majitelé nabízí pronájem malé motorové loďky a ochutnávku popř. koupi dobrého domácího vína,rakije,travarice a ořechovky.

 

Ap. převyšují běžný ubytovací standard v Chorvatsku, velmi pěkné. Doporučujeme a věříme, že budete spokojeni.

 

 

Předchozí  Stránka album 1/6  Další

 

 

Apartmán č.1 - 2+2

Apartmán s terasou se nachází v přízemí domu. Je vybaven ložnicí (manželská postel a jedno pevné lůžko), kuchyní s velkou ledničkou a  rozkládacím gaučem (jeden dospělý nebo 2 děti),koupelnou s toaletou. Z apartmánu je vstup na terasu s posezením a na zatravněnou svěží  zahrádku se spoustou květin, viz. foto

 Ceny 2016

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

 

Apartmán č.2 - 3+1

Apartmán v prvním patře domu. Je vybaven ložnicí se 3 lůžky, (možno doplnit o pomocné lůžko pro dítě), oddělenou kuchyní, klimatizací, LCD televizí,koupelnou s WC a balkonem s pohledem na moře.Viz.foto.

 

 Ceny 2016

 

Předchozí  Stránka album 1/2  Další

 

 

Apartmán č.3 - 6+2

Největší z apartmánů, vhodný pro přátele či 2 blízké rodiny. Ap. v prvním patře domu je vybaven třemi dvoulůžkovými ložnicemi, každá ložnice má svoji samostatnou koupelnu, do dvou ložnic se může dodat pomocné lůžko pro dítě, veliká oddělená kychyně. Na jihu je velký balkon (23m2) s pohledem na moře. Ap. má k dispozici 3 klimatizace.Viz. foto

 

 Ceny 2016

 

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

 

Apartmán č.6 - 2+2+(1)

Ap.ve druhém patře domu se dvěma balkony - jeden čelní a boční. Ap. má dvě dvoulůžkové ložnice, (v každé ložnici je manželská postel), kuchyň s rozkládacím gaučem a klimatizací, koupelnu s toaletou.Viz.foto

  

 Ceny 2016

Pátá osoba se doplácí 10 Euro na den, cena je uvedena za 4 osoby.

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

 

Apartmán č.7 - 2+2

Ap.ve druhém patře domu s krásným čelním pohledem na moře. Je vybaven ložnicí, kuchyní s obývacím pokojem a rozkládacím gaučem a LCD televizí, koupelnou s WC a má 2 klimatizace.

 

 Ceny 2016

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další