Staniči

uvodni

Vila s fantastickou pozicí ve Staniči (3 km jižně za Omišem) přímo před krásnou oblázkovou  pláží.

Vila nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové apartmány, z jejíchž balkonů se rozevírá kouzelné panorama  dlouhé oblázkové pláže, blankytného moře a protilehlého ostrova Brač.

Na pláži jsou sprchy a pestré služby pro vyplnění volného času. Mohou se např. vypůjčit lehátka, vodní skůtry, windsurfing nebo se můžete zkusit udržet na nafukovacím banánu. Žízeň se dá uhasit v některé z plážových barů či kaváren. Na pláži je též pizzerie i restaurace s dalmatskou kuchyní.

Vše ostatní – obchod se smíšeným zbožím, stánky s ovocem, zeleninou a suvenýry, poštovní schránka a autobusová zastávka  se nachází v centru Staniči asi 400 m chůze od vily Ankora.

 

Aparmány č.1, č.2 - 1. patro; č.5, č.6 - 2. patro; č.11, č.12 - 3. patro

Ceny 2017

Do každého dvoulůžkového apartmánu je možné v  případě potřeby doplnit pomocné lůžko za  cenu  375 Kč v plné sezóně a za cenu 325 Kč v mimo sezóně.

Za dítě, které nevyužívá pomocné lůžko, ale spí s rodiči v apartmánu se doplácí v plné sezóně 250 Kč za den a v mimo sezóně 200 kč za den.

  

Aparmány č.3, č.4 - 1. patro; č.7, č.8 - 2. patro

Ceny 2017

Pobyty lze rezervovat na libovolný počet dní.

Apartmány jsou standartně vybavené, nejsou klimatizované, ale mají ventilátory.

V ceně ubytování je pobytová taxa, zajištěn parking, navíc k využívání apartmánu je velký  zděný gril, terasa s houpačkami, velká plážová terasa s posezením a přilehlou  společenskou místností s kuchyní a velkou ledničkou, kde si můžete nachat chladit nápoje, když jdete na pláž a neutrácet tak na pláži.

 

 

Předchozí  Stránka album 1/7  Další