Duče

uvodniIdeální destinace pro milovníky písečných pláží v Duče, 1km před Omišem  starým pirátským městem. Blankytné moře a ústí  řeky Cetiny s jejím impozantním kaňonem vás jistě okouzlí.

Kromě plážování a koupání v moři si můžete dovolenou zpestřit některým z lodních výletů na ostrov Brač nebo raftingem na řece Cetině.

Apartmánový dům Babaja stojí 40 m nad hlavní cestou, pod kterou vede pochod k  jemné písečné pláži a promenádě. Pláž je 150 m od domu, na pláži jsou kavárničky, občerstvení  i sprchy. Půjčují se tu  lehátka a šlapadla.

Autobusová zastávka i nejbližší restaurace jsou 50 m od domu, vše ostatní-obchody, směnárny, banky, lékárny, ambulance, první pomoc, přístav, rybí trh atd. je v blízkém  Omiši.

V domě jsou apartmány pro 2, 3 a 4-5 osob. Všechny apartmány jsou klimatizované, klimatizace se doplácí na místě. Navíc je všem hostům k dispozici venkovní gril a veliká zelení zastíněná terasa s pohledem na moře. Na požádání na recepci možnost přístupu na internet.

Od majitelů si můžete koupit domácí víno-červené i bílé, rakiji, ořechovku, višňovku i olivový olej z vlastní domácí výroby.

Menší pejsek nevadí.

 

 

 

Apartmány jsou klimatizované 5 hodin zdarma, vše nad 5 hodin užívání klimatizace se doplácí na místě.

Ceny 2017

Cena je uvedená za osobu / 7 nocí v prvním sloupci, nebo za osobu na přistýlce / 7 nocí v sloupci druhém.

dítě do 3 let ZDARMA bez nároku na lůžko

Senior sleva 5% (nad 60 let)

Cena zahrnuje:

7x ubytování / os.

WiFi připojení

využívání bazénu

parkovací místo

závěrečný úklid

spotřebu všech energií

služby delegáta

pobytové taxy

pojištění CK proti úpadku

Cena NEzahrnuje:

klimatizaci (příplatek na místě 1 EUR / hod.)

stravování (možnost přikoupení)

dopravu (možnost přikoupení)

Platební podmínky:
Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.

Předchozí  Stránka album 1/12  Další