Duče

mia_uvodniApartmánová vilka v Duče na předměstí Omiše asi 2km od centra městečka. Vilka má krásnou pozici v blízkosti jemné oblázkové pláže, kde se nachází útulná stylová restaurace "Bracera" i s kavárnou.

WiFi připojení je k dispozici.

Dva čtyřlůžkové ap. jsou moderně zařízené, prostorné s možností přistýlky, klimatizované, po celkové rekonstrukci se vstupem na velikou zastíněnou terasu s posezením a grilem a výhledem na moře.

V patře je veliký apartmán pro sedm osob. Má dvě ložnice jedna pro 4 osoby druhá pro 3 osoby, dvě koupelny, jedna s pračkou, velikou společnou kuchyni s pohledem na moře a venkovní posezení na terase s přenosným grilem. Apartmán není klimatizován, ale je vybaven stropním ventilátorem. Minimální obsazenost 4 osoby, cena 15€ za osobu v hlavní sezoně.

Na terase je dostatek místa pro parkování. Blízko od domu je zastávka autobusu směrem na Split, v opačném směru na Omiš a Makarskou.

 

Popis levého ap. v přízemí:

Moderní pěkný klimatizovaný ap. pro 4-5 osob. Veliká kuchyňská linka s vysokou ledničkou a plynovým sporákem s troubou pro pohodlné vaření, jídelní část - velký stůl a 5 židlí, v obývací klimatizované kuchyni pohodlný rozkládací gauč pro dvě osoby, v ložnici manželské lůžko, možnost dodání pomocného lůžka za příplatek 15 Euro za noc, prostorná koupelna se sprchovým koutem, možnost užívání venkovního grilu, výhled na moře.

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

 

Popis pravého ap.v přízemí:

Moderní pěkný klimatizovaný apartmán pro 4-5 osob. Veliká kuchyně s ledničkou a mrazákem, elektrický sporák s troubou, jídelní část se stolem a židlemi, klimatizovaný obývací pokoj s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 osoby, oddělená ložnice s manželským lůžkem a možností přistýlky za příplatek 15 Euro za noc, prostorná koupelna se sprchovým koutem, možnost užívání venkovního grilu, výhled na moře.

 

Předchozí  Stránka album 1/4  Další

 

 

Společný ceník pro oba apartmány. Ceny 2017.

Je možné rezervovat na libovolný počet dnů a není nutné dodržovat termíny od soboty do soboty.

 

Pláže

 

Předchozí  Stránka album 1/2  Další