Ivašnjak

Ivašnjak

V tomto objektu na Ivašjnaku, cca 8 km jižně pod Omišem v prvním domě nad cestou, cca 60 m od oblázkové pláže se kromě dvou třílůžkových klimatizovaných apartmánů v přízemí  nachází i  tradiční rodinná pekárna. Hosté  dostanou každý den zdarma čerstvé teplé slané či sladké pečivo pro svojí  potřebu.

Ivašnjak

natasa_uvodni

Útulně zařízený rodinný dům nabízí možnost ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech. Dům je vzdálen asi 160 m od pláže Artina, 60m od pošty a 80m od smíšeného obchůdku a autobusové zastávky a 100m od stylové restaurace Plani rat.

Ivašnjak

 gandalj_house_c-001V Lokvě Rogoznici, v zajímavém rodinném uměleckém areálu, který se skládá ze dvou objektů jsou celkem 4 apartmány i když každý trochu jinak veliký. Apartmány jsou hezky a moderně vybaveny.

Ivašnjak

ZORA_uvodniRodinný dům se čtyřmi kvalitně a vkusně vybavenými apartmány s balkony, venkovním bazénem a domácí posilovnou  se nachází v klidné zelené lokalitě Lokvy Rogoznice a jsou jsou vzdáleny asi 250 m od moře a pěkné oblázkové pláže s kavárnou "Mořská víla" Dům je situován v kopci s překrásným výhledem na moře- cca 8 km jižně od Omiše-starého pirátského městečka.