Ivašnjak

natasa_uvodniÚtulně zařízený rodinný dům nabízí možnost ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech. Dům je vzdálen asi 160 m od pláže Artina, 60m od pošty a 80m od smíšeného obchůdku a autobusové zastávky a 100m od stylové restaurace Plani rat, kde připravují úžasné mořské speciality. Parking je zdarma zajištěn asi 50 m od domu. Zděný gril na zahrádce je hostům volně k dispozici.

 

 

Lokalita:

 

Ivašnjak je jižní částí pobřeží Omišské riviéry-oblast s krásnými oblázkovými plážemi, asi 9 km od Omiše. Tato část připadá vesnici Lokva Rogoznica, která je nejstarší vesnicí na Omišské riviéře a ke které se váží první zmínky již ve 12 století. Lokva se rozléhá vysoko pod svahy Omišských hor a byla významnou vesnicí s kostelem, školou, hospodou, obchůdky a řemesly. Dochovala se dodnes, ale postupně ztrácí na významu a hlavní život se přesouvá dolů k moři, což je všeobecný trend všech starších přímořských vesnic. Nad Lokvou, asi 4 km vzdálený a přístupný turistickou stezkou, stojí kostelík Svatého Vida (639 m.n.m.), odkud se skýtá překrásný pohled na celou Omišskou riviéru a na ostrovy Brač a Hvar.

 

Oba apartmány jsou klimatizované, jeden je v přízemí a druhý v prvním patře. Každý z nich má svůj samostatný vchod. WiFi připojení je k dispozici.

 

 

Popis ap.v přízemí 2+2

 

Předností tohoto apartmánu je pěkná veliká plně vybaverná obývací kuchyně s klimatizací a televizí. Z kuchyně se vchází do ložnice s manželskou postelí, v kuchyni je k dispozici rozkládací gauč. Koupelna je moderní se sprchovým koutem. Ap.má cca 35 m2, terasa s posezením a lehátkem dalších asi 15 m2.

 

Předchozí  Stránka album 1/3  Další

 

 

Popis ap.v prvním patře 2+2(spíše vhodný pro rodiny s dětmi-palanda)

 

Tento ap.o rozloze asi 35m+ 15 m2 má příjemnou klimatizovanou ložnici s výstupem na balkon. Z balkonu je částečně vidět na moře. V dětském pokojíku je palanda a přilehlým kuchyňským koutem. Navíc má tento ap.v zadní části i zastíněnou terasu s posezením.

 

Předchozí  Stránka album 1/2  Další

 

 Ceny 2016

 

Možnost rezervace na libovolný počet dní, není nutné dodržovat týdenní termíny.