Ivašnjak

VILA S VLASTNÍM BAZÉNEM

Tři apartmány jsou ve druhém patře, z toho dva čtyřlůžkové, jeden dvoulůžkový. Jeden 2+1 je umístěn v přízemí domu. K tomuto apartmánu přísluší pěkná zastíněná terasa porostlá vinnnou révou. Apartmány v patře mají balkony orientované na moře, čtyřlůžkové apartmány mají balkony dva - jeden na moře a druhý orientovaný na bazén, který je večer osvětlen až do pozdních večerních hodin. Okolo bazénu je množství květin a teaková lehátka pro odpočinek a opalování se slunečníky. Každý host má svoje lehátko.
Všechny apartmány jsou klimatizované, s Wifi připojením, SAT TV a vlastním parkovacím místem na velkém uzavíratelném dvoře. V přízemí domu je pro hosty volně přístupná  klimatizovaná tělocvična s cvičebními stroji. Tělocvična má celou jednu zrcadlovou stěnu. K posilovně je přilehlá koupelna s toaletou a sprchou.
Za domem je pro hosty k dispozici venkovní zděný  gril s posezením.
Za drobný poplatek je možné využít prádelnu.
Odbočka z hlavní silnice je označena tabulí ap.Tafra a směrovkami k apartmánům. V blízkosti asi 300 m se nachází malý market a v sousedství je pekárna. Nejbližší restaurace Plani rat je asi 0.5 km od domu.

Apartmány jistě potěší i náročnější klientelu, která ocení jak klidné místo, tak velmi dobré ubytovací služby.

 

 Vybavení a služby

2x TŘÍLŮŽKOVÝ APARTMÁN s možností až dvou přistýlek. Koupelna se sprchou / WC, dva balkóny - výhled na moře i na bazén.

1x DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN. Koupelna se sprchou / WC, balkón s výhledem na moře.

1x DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN s možností jedné přistýlky. Koupelna / WC, terasa s výhledem na moře.

Kuchyně apartmánů jsou vybaveny varnými deskami, ledničkou s mrazákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím a utěrkami s čisticími potřebami.

V ložnicích je povlečení a v koupelnách ručníky a fén.

 

 

 Pro aktuální nabídku nás, prosím, kontaktujte.

 

Předchozí  Stránka album 1/5  Další