Motorová plachetnice Cicero je velká a prostorná loď s krásnou sluneční palubou o ploše 150 m2, kajutami v podpalubí i na palubě, klimatizovaným salonkem. Loď má kapacitu až 40 osob. Kajuty jsou plně vybavené včetně lůžek, umyvadla, sprchy a WC. Nalodění na palubu je možné v Omiši, v Krilo Jesenice nebo v Trogiru - nástupní místo bude vždy včas upřesněno.

Ubytování: velká motorová plachetnice CICERO má prostorné 2-4 lůžkové kabiny se sprchou a toaletou (kajuty jsou v podpalubí a na palubě), sluneční paluba má 150 m2. Stravování: polopenze (snídaně, večeře).

Každý účastník obdrží certifikát o plavbě po Jadranu.

Důležité informace: Minimální počet osob pro realizaci zájezdu je 32 osob. CK si vyhrazuje právo zrušit zájezd dle § 2535, odst. 2 OZ, č. 89/2012 Sb. a je povinna to oznámit klientům nejpozději 21 dnů před odjezdem. Trasa může být absolvována v opačném pořadí v závislosti na počasí.

Program: Během plavby bude na palubě lodi probíhat aerobní cvičení pod vedením autorizované cvičitelky (cca 90 min. denně). Můžete se těšit na low impact aerobic, dance aerobic, latino, zumbu, body styling, strečink. Samozřejmostí je koupání přímo na otevřeném moři nebo v zátokách, kam se běžně suchou nohou nedostanete. Na programu je odpolední či podvečerní cykloturistika, večerní procházky v přístavech a jejich okolí, možnost nordic walkingu atd.
Příplatek pro cvičící je 850 Kč (platba na místě) a zahrnuje: cvičení, polední koktejl, svačinu, spalovače tuků, vitamíny a pitný režim formou iontových nápojů.
Nezapomeňte si s sebou vzít sportovní obuv a oblečení, turistické hole pro nordic walking, podložku na cvičení, láhev na pití a cyklisté kola!

Doprava autobusem: po dohodě s CK za příplatek, cena 2550 Kč/os. Převoz kol - informace v CK.

Fakultativně: výhodné pojištění léčebných výloh a storna - 30 Kč/den, pojišťovna Allianz.

 

 Ceny 2016

 

Poznámka:
Důležité: Min. počet osob pro realizaci zájezdu je 32 osob.
Cena zahrnuje:
7x ubytování na lodi za osobu, přístavní poplatky, plavba 4-5 hodin denně, 7x polopenze, český doprovod po dobu plavby.

Cena nezahrnuje:
pobytová taxa ve výši 3 Eur/den (21 Eur/7 nocí; platí se na místě), vstupy do NP a kulturních památek. Na lodi je možné zakoupit nápoje (pivo, víno, limo). Příplatek pro cvičící - 850 Kč (viz informace k zájezdu).


Předchozí  Stránka album 1/3  Další