Program zájezdu je dobrovolný a je vhodný nejen pro aktivní i sváteční cyklisty, ale i pro turisty.

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Ráno RASTOKI U SLUNJE, malebná vesnička na peřejích říček Korana a Sunčica a NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - na jaře v plné zeleni a bez davu turistů. Příjezd do Duće, ubytování, první večeře.

3. den: Pohoří MOSOR – okolí kaňonu řeky CETINY s vodopády GUBAVICA, romantické horské vesničky, flintstoneská restaurace KREMENKO.

4. den: Lodí Kairos za romantikou panenského ostrova ŠOLTA s cyklistikou a koupáním v jedné z mnoha malebných zátok a piknikem v podobě skvělých ryb, salátu, kávy a výborného místního vína.

5. den: SPLIT, antické Salony (dnešní Solin) s pozůstatky hlavního města římské provincie a podél moře cestou přes KAŠTELI (7 zámků u moře z 15. stol.) TROGIR, případně ostrov ČIOVO.

6. den: MAKARSKÁ RIVIERA – město MAKARSKÁ, BRELA, turistické centrum BAŠKA VODA. TUČEPI a PODGORA, BIOKOVO s nejvyšším vrcholem SV. JURE (1762 m n. m.) pro aktivnější cyklisty.

7. den: Zříceniny hradu KLIS s krásným pohledem na SPLIT a přilehlé ostrovy, krasová jeskyně VRANJAČA, BLATA n. CETINOU a přes GATA do OMIŠE.
Případně volný program: RAFTING na řece Cetina, město OMIŠ a okolí (pirátský hrad), koupání.

8. den: Ostrov BRAČ dle náročnosti několik možných cyklotras.

9. den: Po snídani odjezd přes město ŠIBENIK (pevnost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba) a krásná tečka nakonec: NÁRODNÍ PARK KRKA.

10. den: Příjezd do ČR.

Každý den: Společné posezení u piva či vínka - konzumace přiměřena náročnosti dalšího cyklistického dne.

Harmonogram zájezdu může být upraven dle povětrnostních podmínek.

 

 Nabídka 2015

 V ceně: 7× ubytování s polopenzí v penzionech Rogač a Zvonimír, doprava klimatizovaným autobusem + přeprava vlastních kol včetně tří autobusových výletů, pobytová taxa, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy, fakultativní výlety, lodní výlety, pojištění léčebných výloh (doporučujeme), pojištění stornopoplatků: 1 osoba 300,- Kč

 

 

Předchozí  Stránka album 1/6  Další