Výlety

Pohodový výlet pro menší skupinu lidí na dřevěné plachetnici s koupáním a obědem.

vyletystrednidalmacie

Omišská a Makarská riviéra nabízí řadu sportovních i kulturních akcí. Pro představu Vám menší část nabídneme na této stránce. Omišská i Makarská riviéra nabízí možnosti různých sportů- jako je potápění, cykloturistika, pěší turistika paragliding nebo  vodní sporty - padák tažený za lodí, vodní skůtr, vodní lyže, windsurfing, rybolov atd..ale i horolezectví. Mezi nejoblíbenější patří různé druhy lodních výletů na způsob fish pikniku a rafting na řece Cetině. Omiš i Baška Voda mají ideální výchozí pozici pro návštěvu velmi známých protilehlých ostrovů Brač a Hvar.

lodni_vylety

Nejoblíbenější turistická atrakce s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, obědem (grilovaná ryba nebo maso na grilu), zábavou na lodi a prohlídkou dalmatských městeček, vždy s možností koupání a nákupu suvenýrů.

rafting

Rafting na řece Cetině - 3 hodiny trvající sjezd nádhernou panenskou přírodou, vhodný pro amatéry i pro všechny věkové skupiny

Řeka KRKA, která pramení východně od města Knín tvoří na své sedmdesátikilometrové pouti k ústí poblíž města Šibenik vápencové terasy a nesčetné menší a větší kaskády.

Národní park Plitvická jezera se nachází na horním toku řeky Korana mezi horskými vápencovými masívy Velká a Malá Kapela a Pleševica mezi města Karlovac a Zadar v blízkosti hranice s Bosnou a Hercegovinou.